0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Akumuliatorinis medžių šakų genėjimo įrankis TCS 20/18V P4A

Ilga teleskopinė rankena ǀ Stovint ant žemės pasiekiamos 4 m aukščio šakos ǀ Preciziškas pjovimas ǀ Komplekte baterija ir kroviklis

Vieneto kaina (vnt.): 184,99 €
Aprašymas

Patogus ilgas, šakų genėjimo įrankis

Net ir su kopėčiomis labai sunku, o kartais net neįmanoma pasiekti aukštai medžių viršūnėje esančių šakų. Tačiau genėti šakas būtina ir viršūnėse. Naudodami GARDENA akumuliatorinį teleskopinė šakų genėjimo įrankį TCS 20/ 18V P4A galite darbuotis stovėdami ant žemės.
Teleskopinis įrankis sveria tik 3,5 kg, ir dirbant jis visiškai nevargina. Šis genėjimo įrankis itin patogus, jo 20 cm ilgio pjūklas šakas pjauna preciziškai. Teleskopinės rankenos dėka galite pasiekti ir 4 m. aukštyje esančias šakas, nebereikės nei lipti į medį, arba dirbti ant nestabilių kopėčių.
Ant gaminio rankenos esantis LED indikatorius visada parodys baterijos įkrovimo lygį. Su 2.5 Ah talpos, 18 V įtampos baterija genėjimo įrankis veikia iki 50 min. arba nupjauna du šimtus 5 cm skersmens šakų.
Siaura pjovimo galvutė yra praktiška, nes galite pasiekti visas siauras ir sunkiai prieinamas vietas. Ji patogi jei norite nepasilenkęs supjaustyti ir ant žemės gulinčias šakas.
Pjūklo gale esantis apsauginis dangtelis leidžia išlaikyti įrankį stabilioje padėtyje. Jai pat galite panaudoti, jau nupjautų šakų ištraukimui iš medžio vainiko, jei jos įstrigo tarp kitų šakų. Bet ne mažiau svarbi jo paskirtis – apsaugo pjovimo grandinę, kada pjaunama labai arti kliūčių.
Transportuojant arba sandėliuojat teleskopinį genėjimo įrankį jį galima išardyti į dvi dalis.
GARDENA akumuliatorinis teleskopinis genėjimo įrankis TCS 20/ 18V P4A komplektuojamas kartu su krovikliu ir 18 V POWER FOR ALL baterija. POWER FOR ALL ALLIANCE – vienas stambiausių, įvairių gamintojų, gaminančių akumuliatorinius prietaisus, aljansas. Įsigiję tokią bateriją, ją galėsite naudoti ir kitame aljansui priklausančios bendrovės įrenginyje.

Savybės

Baterijos įtampa___________________18 V

Baterijos tipas________________________Ličio  jonų

Pjūklo ilgis________________________20 cm

Grandinės greitis esant maksimaliai galiai__3,8 m/s

Įrenginio masė____________________3,5 kg

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti