0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Akumuliatorinis lapų pūstuvas PowerJet 18V P4A

Galingas oro srautas ǀ Aukštas ergonomikos lygis ǀ Reguliuojamas galingumas ǀ Komplekte baterija ir kroviklis

Vieneto kaina (vnt.): 144,99 €
Aprašymas

Galingas, lengvas ir patogus GARDENA akumuliatorinis lapų pūstuvas PowerJet P4A

Akumuliatorinis lapų pūstuvas „PowerJet 18V P4A greitai ir patogiai padės sutvarkyti jūsų sodą.
Pūstuvas ne tik patrauklaus dizaino, bet ir funkcionalus, bei galingas. Nesvarbu ar tai lapai, mažesnės šakelės ar nupjauta žolė, „PowerJet“  viską greitai nupūs. Didelio oro srauto dėka jūsų sodas atrodys tvarkingas. Maksimalus šio pūstuvo oro srautas – 7,9 m³ per minutę. Pilnai pakrovę bateriją  jūs galite nupūsti apie 400 kvadratinių metrų plotą.
Pūstuvo oro srauto greitis gali būti reguliuojamas priklausomai nuo tikslo ir sodo dydžio. Jis lengvas, dirbti su tokiu pūstuvu patogu ir lengva. Pūstuvas veikia nuo 13 iki 23 minučių, o veikimo trukmė priklauso nuo pasirinktos pūtimo galios. Pūstuvo svorio centras idealiai subalansuotas, todėl dirbant rankos nejaus nuovargio. Šio gaminio ergonomika – aukščiausio lygio. Gerai matomas LED indikatorius, parodo baterijos įkrovimo lygį.
Komplekte yra antgalis kartu susiaurinantis oro srautą, taip padidindamas srauto greitį. Antgalis padeda išvalyti sunkiai prieinamus kampus, nupūsti prilipusius lapus.
Akumuliatorinis pūstuvas PowerJet 18V P4A komplektuojamos kartu su krovikliu ir 18 V POWER FOR ALL akumuliatoriumi. POWER FOR ALL ALLIANCE – vienas stambiausių, įvairių gamintojų, gaminančių akumuliatorinius prietaisus, aljansas. Įsigiję tokią bateriją, ją galėsite naudoti ir kitame aljansui priklausančios bendrovės įrenginyje.

Savybės

Baterijos įtampa____________________18 V

Baterijos tipas________________________Ličio  jonų

Oro srauto greitis___________________100 km/h

Maksimalus triukšmo lygis______________96 dB (A)

Maksimalus vibracijos lygis___________2,5 m/s²

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti