0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
 Įvilktas kapiliarinis vamzdelis su vilnos paklotu ECO-MAT

 Įvilktas kapiliarinis vamzdelis su vilnos paklotu ECO-MAT sudėtingų vietų drėkinimui. Pateikta kaina yra 100 metrų rulono.

Kaina: 2 422,42 €
Aprašymas

Įvilktas kapiliarinis vamzdelis su vilnos paklotu ECO-MAT sukurtas taip, kad tiktų įvairioms sunkiai drėkinamoms vietoms - siauroms zonoms, želdintiems stogams ar teritorijoms, kur purkštukai nėra tinkamas variantas.

Kapiliarinis vamzdelis yra įvilktas į vilnos paklotą, kuris padeda kuo tolygiau paskirstyti išlašantį vandenį, nes visas sudrėksta greičiau nei per 3 minutes. Sudrėkęs audinys aplink vamzdelį perduoda drėgmę paklotui, kuris tampa vandens rezervuaru augalams - jie pasiima vandens kiek jo reikia, nėra perlaistomi. Todėl tai yra labai geras sprendimas žaliam stogui drėkinti. Žaliesiems stogams naudojamas specialiai sukurtas dirvožemis arba auginimo terpė, leidžianti vandeniui nutekėti daug greičiau nei natūralus dirvožemis. Tokioje auginimo terpėje sunku auginti augalus, nes jis sulaiko labai mažai vandens. „Eco-Mat“ drėkina 100% laistomo ploto ir sulaiko 2 litrus vandens kvadratui vejos.

Viduje esantis kapiliarinis vamzdelis yra kompensacinis - tolygus drėkinimas puikiai veikia net kalvotose vietose.

Tarpai tarp kapiliarų

kas 30 cm

Plotis su audiniu

85 cm

Tarpai tarp vamzdelių

30 cm

Vamzdelio diametras

16mm

Palaikomas slėgis

1-3,5 bar

Garantija

5 metai

Daugiau apie ECO-MAT įrengimą http://bit.ly/eco-mat

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti