0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Hunter EZDS dekoderinės sistemos priedėlis HCC valdikliui

Hunter EZDS dekoderinės sistemos priedėlis HCC laistymo sistemos valdikliui. Išplečiamas iki 54 laistymo zonų!

Vieneto kaina (vnt.): 376,30 €
Aprašymas

Kaina ir sudėtingumas dažnai apribojo dekoderio technologiją iki aukštesnės klasės sistemų. Tačiau naudodami revoliucinę EZ dekoderių sistemą (EZDS) jūs gaunate visus dviejų laidų įrenginių pranašumus naudodami paprastesnę, ekonomiškesnę technologiją, todėl galite suteikti dviejų laidų valdymo galią daugiau projektų nei bet kada anksčiau.

EZDS yra suderinamas su visomis "Hydrawise" palaikančio HCC valdiklio funkcijomis. Prijunkite  EZ-DM dviejų laidų išvesties modulius, kad įjungtumėte iki 28 (Pro-C) arba 54 (HCC / ICC2) stotis ant vienos laidų poros. Tada tiesiog įdėkite EZ dekoderius prie kiekvieno vožtuvo!

EZ dekoderiai yra maži, atsparūs vandeniui, juose yra spalvomis pažymėti laidai ir patogi LED būsenos lemputė. Jiems veikti nereikia specialaus laido ar jungčių. Dar geriau, kad sistema gali egzistuoti kartu su įprastais išėjimo moduliais, leidžiančiais hibridinį tiek tiesioginio laidinio vožtuvo, tiek dekoderio operacijų funkcionalumą tame pačiame valdiklyje. Ši technologija taip pat leidžia lengvai konvertuoti įprastai laidinę sistemą į dviejų laidų dekoderinę sistemą.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti