0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Trąšų inžektorius 50-80lph

Palaistykite veją, augalus ar kt. kartu su trąšomis. Skystų trąšų įterpimo įranga padės Jums sutaupyti laiko, sumažins pertrešimo, žolės nudeginimo galimybę iki minimumo. Naudotis visai paprasta - tiesiog prijunkite prie laistymo vamzdžio ar žarnos. Kompl

Vieneto kaina (vnt.): 99,00 €
Prekės aprašymas

Palaistykite veją, augalus ar kt. kartu su trąšomis. Skystų trąšų įranga sudaryta iš skystų trąšų pasiurbimo inžektoriaus, veikiančio venturi principu (http://lt.swewe.net/word_show.htm/?1399292_1&Venturi_efektas), diskinio, praplaunamo filtro, filtruojančio netyčia neištirpusias trąšų daleles, uždarymo/reguliavimo ventilių, greitų jungčių laistymo žarnai prijungti (galima komplektuoti su jungtimis skirtomis stacionariai laistymo sistemai) Laistymo ežektorius padės Jums sutaupyti laiko, sumažins pertrešimo, žolės nudeginimo galimybę iki minimumo. Naudotis visai paprasta - tiesiog prijunkite prie laistymo vamzdžio (jeigu laistymo sistema stacionari su požeminiais išokančiais laistymo purkštukais) ar laistymo žarnos, įmerkite trąšų pasiurbimo vamzdelį į talpą su skystomis (arba prieš tręšimą ištirpintomis trąšomis) ir paleiskite laistymą.

Tręšimo įranga geba pasiurbti ir sumaišiusi su laistymo vandeniu išlaistanat per purkštukus ar kapiliarinį vamzdelį, lašelinę drėkinimo juostą patręšti augalus kartu su laistymo vandeniu. Pasiurbimo kiekis priklauso nuo įeinančio/išeinančio vandens slėgio skirtumų. Kuo mažesnis, trąšoms pasiurbti reikalingas minimalus 0,7bar (7m.v.st.) slėgis (50L per val. tirpalo prie 600L per val. pratekančio vandens), tuo daugiau trąšų tirpalo bus pasiurbta. Kuo slėgis didesnis (iki 2bar. 20m.v.st.) tuo mažiau trąšų, bet daugiau vandens pratekės, 80L per val. tirpalo prie 1100L per val. pratekančio vandens.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti