0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Kontūro kabelio slėpimo mašina SODOLT600MH-Li

Savaeigis kontūro kabelio įterpėjas SODOLT600MH-Li 1kW vejos robotų montavimui. Eetrinis variklis su galinga 82V ličio jonų baterija. Pirkti arba nuomuotis

Kaina: 3 319,03 €
Aprašymas

Kabelių tiesimo mašina 600MH siūlo tvirtumą, ilgaamžiškumą ir patikimumą, būtiną profesionalams. Iš pradžių jis buvo sukurtas optimizuoti robotų vejapjovių montuotojų darbą, vėliau patobulintas ir žemos įtampos sodo apšvietimo kabeliui kloti. Naujasis papildomas leidžia pakloti iki 10 mm storio kabelį. Jį taip pat galima naudoti laidams laidoti nematomoms tvoroms, lauko apšvietimo sistemoms, portalo motorizavimui, vaizdo telefonams, stebėjimo kameroms, didelės spartos interneto ar kabelinės televizijos ryšiams ir dar daugiau!

Ergonomiška rankena su antivibracine sistema, kuri žymiai pagerina operatoriaus patogumą.Jo mažas posūkio spindulys ir atstumo kreiptuvas leidžia pasiekti kiekvieną kampą ir užtikrina tikslų montavimą, sutrumpindami montavimo laiką. 600MH buvo suprojektuotas nešiotis ir valdyti vienam asmeniui ir gali užkasti iki 600 metrų laido per valandą! Jos tvirto kieto karbido ašmenys, 15 cm atstumu, prasiskverbs į visų tipų dirvožemį; akmenuota, sutankinta arba taisyklinga, lengvai klojama viela nuo 4 iki 6 cm gylio.

Variklis : 1kW eletrinis variklis maitinamas 82Voltų 3Amp baterija.

Baterija : komplekte

Baterijos pakrovėjas: komplekte

Kabelio ritė: Leidžia naudoti daugumą vielos ritinių (iki 800 m), daug galimų koniguracijų, neprivaloma ratų atrama.

Svoris: 38 Kg.

Matmenys: 56x46x125

Rėmas: Milteliniu būdų dengtas plienas.

Valdymas: Ergonomiška rankena palengvina vielos montavimą sunkiai pasiekiamose vietose. Pasukamas 30 ° į dešinę ir 180 ° pakreipiamas iš priekio į galą, kad būtų užtikrinta optimali operatoriaus darbo padėtis.

Transmisija: Savaeigė

Garantija: 1 metai

Pagaminta: Kanadoje

GALIMA NUOMA PRIEŠ ĮSIGYJANT. Daugiau info@esodo.lt

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Jus taip pat gali sudominti

Savaeigis kabelio įterpėjas SODOLT 600MH

Kabelių tiesimo aparatas SODOLT 600MH su benzininiu ...

3 298,00 €
Rezultatai 1 iš 1