0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Arcus Plus (SMART)

Šis modernaus dizaino prožektorius yra „Garden Lights Plus“ linijos, išmaniųjų lauko žibintų, kuriuos galima valdyti naudojant „Garden Lights“ programą, dalis. „Arcus Plus“ turi unikalų, išmanų šviesos šaltinį, suteikiantį šiai šviesai begales galimybių.

Vieneto kaina (vnt.): 129,95 € 146,00 € Sutaupote: 16,05 €
Aprašymas

„Arcus Plus“ galite pastatyti bet kur, kur norite, savo sode: aplink kiemą, kad būtų daugiau atmosferos, arba sutelkite dėmesį į krūmus, kuriuos norite pabrėžti. Tada galite prijungti išmanųjį žibintą prie „Garden Lights“ programos. Programoje galite reguliuoti šviesos nustatymus. Galite nustatyti šviesos intensyvumą ir šviesos temperatūrą. Taip pat galite nustatyti spalvų ratą nuo šiltos baltos iki šaltai baltos arba bet kurios vaivorykštės spalvos. Nustačius dėmesį labiausiai patinkančiai spalvai, išsaugokite jį kaip sceną. Susiekite šią sceną su laikmačiu ir kiekvieną vakarą mėgaukitės mėgstama atmosfera sode.

Spalva - Juoda

Medžiaga - Aliuminis

Matmenys (A x G x P) - 110 mm x 63 mm x 120 mm

IP klasė - IP44

Maksimali galia -5W

Šviesos galia - 370 lm

Laido ilgis - 1m.

Garantijos laikotarpis - 3 metai

Dimeriuojamas - Taip

 

Kaip įdiegti "Smart Lights"?

| Prijunkite "Plus" lemputę"Garden Lights Plus" serijos lempos prijungimas veikia taip pat, kaip standartinės 12 voltų sodo žibintų lempos prijungimas. Nepamirškite rasti tinkamos vietos apšvietimui įrengti, turėdami omenyje, kad naudojate telefono "Bluetooth" ryšį. Atkreipkite dėmesį į šią informaciją:Maksimalus optimalus ryšys tarp kiekvieno žibinto ir telefono trunka iki 16 metrų. Viršijus šį diapazoną, signalas yra lėtesnis. Suporuojant kelis išmaniuosius produktus su ta pačia sodo sistema, geriausia užtikrinti maksimalų 16 metrų atstumą tarp produktų, nes išmanieji žibintai vienas kitą sustiprina "Bluetooth" signalą. Ar norite padidinti atstumą? Atminkite, kad tai gali susilpninti "Bluetooth" signalą. Žibintų uždavimas už sienos ar gyvatvorės gali sutrikdyti arba atidėti signalą. Iš naujo nustatyti šviesąJūs galite iš naujo nustatyti šviesas kelis kartus atjungdami maitinimo šaltinį. Atlikite šiuos veiksmus:Įjunkite šviesą 15-20 sekundžių. Atjunkite maitinimo šaltinį nuo 5 iki 10 sekundžių (pvz., Atjunkite transformatorių nuo maitinimo lizdo arba atjunkite laidą nuo maitinimo kabelio). Vėl įjunkite šviesą 15-20 sekundžių. Kartokite tol, kol lemputė pradės mirksėti raudonai. Šviesa buvo iš naujo nustatyta į gamyklinius nustatymus, kai raudona spalva nustoja mirksėti ir šviesa skleidžia baltą šviesą.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti