0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Lauko prožektorius Arcus 5W LED

5W LED A+ klasės prožektorius su reguliuojamo kampo korpusu leis patiems pasirinkti šviesos kritimo kampą, taip efektyviausiai apšviečiant augalą. Komplekte su tvirtinimo smeige gruntui ir tvirtinimu prie betono/medžio pasirinktinai.

Vieneto kaina (vnt.): 83,49 €
Prekės aprašymas
Medžiaga: Aliuminis
Spalva:

Juoda su aliuminio sp. žiedeliu

Matmenys (AukštisxIlgis): 120 mm x 110 mm
Kabelis: 1 metras, 14AWG, guminis, su spec. greita, sandaria jungtimi
Šviesos šaltinis:

5W LED, Klasė- A, Energijos vartojimas -5,5 kWh/1000h,  CRI>65, 320 Lumen, 3000Kelvin, 10000val.

apšviečia ne mažiau nei 5m,

Pasirinkimai:

 

RGB 3W LED lemputė https://www.esodo.lt/lauko-sviestuvai/sviestuvu-lemputes/rgb-3w-led-lempute-12-voltu-sviestuvams.html

Įtampa: 12 voltų AC
IP klasė: IP44 (tinkamas naudojimui lauke)
Tvirtinimo tipas: Tvirtinimas prie pagrindo, tvirtinimo smeigtukas pasirnktinai

Prožektorius su reguliuojamu korpusu pagamintas iš nerūdijančio aliuminio, kuris yra lengvos konstrukcijos ir garantuoja ilgaamžiškumą lietuviško klimato sąlygomis

Apšvietimui yra naudojamos LED lempos, kurios taupo elektrą - 4,2kWh/1000h

Video kaip įsirengti apšvietimo sistemą pačiam:

http://www.youtube.com/watch?v=kAK3QirJmts&list=PLnIcBgbTWVitPO1usAlyAB2gW9mn8QhyS

Garden Lights apšvietimo sistema yra žemos įtampos (12V) todėl 100% garantuoja visišką vaikų ir gyvūnų saugumą sode.

12 Voltų (žemos įtampos) laidų pagal ES elektros saugumo reikalavimus nebūtina užkasti, galima tiesiog paslėpti po akmenukais, mulču, po terasa patvoryje, vejos/trinkelių siūlėje ar pan. Patobulinta 12 Voltų apšvietimo technologija dabar leidžia užtikrinti pakankamą šviesos kiekį Jūsų kiemo apšvietimui ir sukurti jaukią atmosferą Jūsų kieme.

Šios sistemos saugumas ir paprastumas leidžia įsirengti apšvietimą pačiam, be elektriko pagalbos. Visa apšvietimo sistema, pradedant transformatoriumi, baigiant laidais, pagaminta su atspariomis drėgmei jungtimis ir susijungia be specialių įrankių. Garden Lights šviestuvai tinkami įrengti tiek esamuose, tiek naujuose ir renovuojamuose soduose, nes laidų nebūtina kasti vejos, ardyti trinkelių ir pan.

5 paprasti žingsniai kaip įsirengti lauko apšvietimo sistemą:

1 žingsnis - įsigiję lauko šviestuvus, GardenLights kabelius, GardenLights šviesos tamsos sensorių ir transformatorių iš esodo.lt susmaigstykite juos norimose sodo vietose

2 žingsnis - ištieskite Garden Lights kabelius, sujukite šviestuvus su kabeliais greitomis jungtimis su mini rozetėmis ir kištukais. Kiekvienas Garden Lights švietuvo kabelis baigiasi mini kištuku, o GL pagrindinis kabelis turi po kelias mini rozetes. Jeigu norite galite greitai įrengti papildomą rozetę ant kabelio naudodami GardenLights greitą kabelio jungtį

3 žingsnis - prijungus švietuvus prie kabelio prijunkite kabelį prie Garden Lights laikmačio su sensoriumi. Šis sensorius automatiškai įjungs apšvietimą kai sutems. Sensorių, mygtukų pasaudimu, galite nustatyti taip, kad jis išsijungtų po 1-9 val arba išaušus rytui (funkcija A, funkcija 0 leidžia įjungti apšvietimą dieną, pvz. montuojant ar tikrinant lauko apšvietimo sistemą).

4 žingsnis - sensoriaus kabelio (1m ilgio) mini kištuką prijunkite prie GardenLigts transformatoriaus mini rozetės, o transformatoriaus kištuką prijunkite prie lauke esančios 220V rozetės. Kaip parinkti transformatoriaus dydį? Suskaičiuokite kiek šviestuvų prijungsite ir kokia bendra jų galia (pvz. 5 lauko led šviestuvai Arcus x 5W = 25W) ir pridėkite bent 30% atsargai (pvz. 25Wx1,3= 32,5W rinkitės 60W GardenLights lauko transformatorių)

5 žingsnis - prieš paslėpdami kabelius išbandykite lauko sistemą vakare. Įsitikinkite ar švietuvus įsmeigėte ten kur norėjote, ar jie apšviečia tai ką norėjote, jeigu reikia pataisykite persmeigdami švietuvus. Jeigu apšvietimo sistema Jus tenkina - paslėpkite kabelius po vejos velėna, po akmenukais, po mulču, po terasa, plyšyje tarp vejos ir trinkelių, tarp vejos ir tvoros pamato ar panašiai.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Jus taip pat gali sudominti

Taimeris ir šviesos/tamsos sensorius 12V GardenLight

Laikmatis ir šviesos sensorius automatiškai įjungs ...

35,09 €
12V kabelis 6m

12V 6m ilgio kabelis SPT-1W tinkamas naudojimui ...

21,96 €
12V Judesio daviklis

12V judesio daviklis

50,82 €
12V jungtis apšvietimo kabeliui/šviestuvui

Jungtis GardenLights šviestuvui, 12V apšvietimo ...

7,20 €
Lauko šviestuvas Arco 40

LED lauko šviestuvas su 3W LED lempute ARCO 40 ...

107,69 €
Rezultatai 6 iš 6