0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Focus Plus rinkinys 2vnt. (SMART)

„Focus Plus“ yra išmaniojo lauko apšvietimo linijos „Garden Lights Plus“ dalis. Tai reiškia, kad prožektorių galima valdyti naudojant „Garden Lights“ programą. „Focus Plus“ turi išmanųjį šviesos šaltinį, kuris siūlo daugybę galimybių!

Vieneto kaina (vnt.): 229,95 € 251,00 € Sutaupote: 21,05 €
Aprašymas

Rinkinį sudaro du išmanieji prožektoriai, pagrindinis laidas ir transformatorius. Tokiu būdu jūs esate pasirengę išmaniajam sodui! Įdėkite prožektorius toje vietoje, kur norite sukurti atmosferą, ir prijunkite juos prie programos. „Garden Lights“ programoje galite susieti išmaniuosius žibintus su zona ir valdyti juos iš ten. Nustatykite norimą ryškumą ir pakeiskite šviesos spalvą. „Focus Plus“ galima nustatyti nuo šiltos baltos iki šaltai baltos šviesos, bet taip pat ir prie bet kurios kitos spalvos, pavyzdžiui, mėlynos, žalios ar raudonos. Išsaugokite mėgstamiausius nustatymus kaip siužetą ir susiekite tą siužetą su laikmačiu. Tokiu būdu kiekvieną vakarą galėsite mėgautis savo patraukliu sodu!

Spalva - Juoda

Medžiaga - Aliuminis

Matmenys (A x G x P) - 180 mm x 150 mm x 80 mm

IP klasė - IP44

Maksimali galia -5W

Šviesos galia - 370 lm

Laido ilgis - 2m.

Garantijos laikotarpis - 3 metai

Dimeriuojamas - Taip

Kaip įdiegti "Smart Lights"?

Prijunkite "Plus" lemputę"Garden Lights Plus" serijos lempos prijungimas veikia taip pat, kaip standartinės 12 voltų sodo žibintų lempos prijungimas. Nepamirškite rasti tinkamos vietos apšvietimui įrengti, turėdami omenyje, kad naudojate telefono "Bluetooth" ryšį. Atkreipkite dėmesį į šią informaciją:Maksimalus optimalus ryšys tarp kiekvieno žibinto ir telefono trunka iki 16 metrų. Viršijus šį diapazoną, signalas yra lėtesnis. Suporuojant kelis išmaniuosius produktus su ta pačia sodo sistema, geriausia užtikrinti maksimalų 16 metrų atstumą tarp produktų, nes išmanieji žibintai vienas kitą sustiprina "Bluetooth" signalą. Ar norite padidinti atstumą? Atminkite, kad tai gali susilpninti "Bluetooth" signalą. Žibintų uždavimas už sienos ar gyvatvorės gali sutrikdyti arba atidėti signalą. Iš naujo nustatyti šviesąJūs galite iš naujo nustatyti šviesas kelis kartus atjungdami maitinimo šaltinį. Atlikite šiuos veiksmus:Įjunkite šviesą 15-20 sekundžių. Atjunkite maitinimo šaltinį nuo 5 iki 10 sekundžių (pvz., Atjunkite transformatorių nuo maitinimo lizdo arba atjunkite laidą nuo maitinimo kabelio). Vėl įjunkite šviesą 15-20 sekundžių. Kartokite tol, kol lemputė pradės mirksėti raudonai. Šviesa buvo iš naujo nustatyta į gamyklinius nustatymus, kai raudona spalva nustoja mirksėti ir šviesa skleidžia baltą šviesą.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti