0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Tirpių trąšų tręšimo mazgas

Palaistykite veją, augalus ar kt. kartu su trąšomis. Tirpių trąšų įterpimo mazgas padės Jums sutaupyti laiko, sumažins pertrešimo, augalų nudeginimo galimybę iki minimumo. Naudotis visai paprasta - tiesiog prijunkite prie laistymo vamzdžio ar žarnos.

Vieneto kaina (vnt.): 57,70 €
Aprašymas

Palaistykite veją, augalus ar kt. kartu su trąšomis. Skystų trąšų įranga sudaryta iš skystų trąšų pasiurbimo inžektoriaus, veikiančio venturi principu (http://lt.swewe.net/word_show.htm/?1399292_1&Venturi_efektas)Laistymo ežektorius padės Jums sutaupyti laiko, sumažins pertrešimo, žolės nudeginimo galimybę iki minimumo. Naudotis visai paprasta - tiesiog prijunkite prie laistymo vamzdžio ar laistymo žarnos, ipilkite tirpias trąšas į trąšų tirpinimo konteinerį iš kurio pasiurbimo vamzdeliu per tręšimo inžektorių trąšos papuls į laistymo sistemą ir patręš augalus.

Tręšimo įranga ištirpina tirpias trąšas ir sumaišiusi su laistymo vandeniu per purkštukus ar kapiliarinį vamzdelį, lašelinę drėkinimo juostą patręšia augalus kartu su laistymo vandeniu. Pasiurbimo kiekis priklauso nuo įeinančio/išeinančio vandens slėgio skirtumų. Kuo mažesnis, trąšoms pasiurbti reikalingas minimalus 1bar (10m.v.st.) slėgis maksimalus 3,5bar (35m.v.st.) Tręšimo tirpalo kiekis 6,5-35L trąšų tirpalo per 45-450sekundžių. Kuo slėgis didesnis tuo trumopesnis tręšimo laikas.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Jus taip pat gali sudominti

Diskinis laistymo filtras 3/4''

3/4"cilio diskinis filtras. Medžiaga: plastikas ir ...

27,00 €
Rezultatai 1 iš 1