0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Panardinamas nešvaraus vandens siurblys 9300

Galingumas 400 W Didžiausias našumas 9300 l/h Maksimalus slėgis 0.5 bar Didžiausias pakėlimo aukštis head 5 m

Vieneto kaina (vnt.): 55,20 €
Aprašymas

Aukštos kokybės nešvaraus vandens panardinamasis siurblys sunkiems drenažo darbams atlikti

Panardinamas GARDENA nešvaraus vandens siurblys 9300 - tai galingas siurblys sunkiems darbams atlikti. Praktiškas ir tvirtas elektrinis siurblys, idealus nešvariam vandeniui drenuoti, perpilti ir išsiurbti. Jei ieškote patikimo nešvaraus vandens siurblio, tai puikus pasirinkimas daugeliu aspektų. Siurblys yra skirtas naudoti tvenkiniams, šulinių sausinimui, statybinėmis duobėmis, lietaus vandens statinėms ar užtvindytiems rūsiams.
Panardinamas nešvaraus vandens siurblys 9300 skirtas nešvariam vandeniui, kuriame nešvarumų ir smėlio dalelių dydis siekia iki 25 mm. 400W variklis turi jėgų susidoroti su 9300 litrų nešvaraus vandens per valandą. Įrengtas reguliuojamas plūduriuojantis jungiklis su patentuota jungtimi, kuri apsaugo nuo sauso veikimo ir užtikrina, kad jūsų siurblys veiks efektyviai ir saugiai. Jis turi specialią nešiojimo rankenėlę, t.y. jūs galite lengvai transportuoti siurblį ten, kur yra kitas sunkus ir purvinas siurbimo darbas.
Siurblys puikiai tinka tvenkinių ar statybinių duobių nusausinimui, leidžiančiam efektyviai išpumpuoti nešvarų vandenį ten, kur jo nenorima. Siurblys gali veikti iki 6 metrų gylio. Šis praktiškas daugiafunkcis panardinamas siurblys yra skirtas ne tik naudojimui lauke - jis taip pat sutvarkys visus sudėtingus buitinius darbus - nebereikės jaudintis dėl užtvindyto rūsio.
Turėdama 40 metų patirtį siurblių projektavimo ir gamybos srityje, GARDENA yra rinkos lyderė, kuria galite pasitikėti.
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti