0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Bacterial VELDA gerosios bakterijos tvenkiniui 20 000 l/50 000

Bio Bac gerosios bakterijos per trumpą laiką sukuria stabilią gamtos pusiausvyrą Jūsų tvenkinyje. Visiškai saugios ir nekenksmingos žuvims, vandens augalams ir kitiems gyvūnams. Nėra perdozavimo rizikos. Užkerta kelią vandens žydėjimui.

Vieneto kaina (vnt.): 55,50 €
Aprašymas

Bakterijos gali būti naudojamos tvenkinio filtre arba tiesiog paskleistos po tvenkinio paviršių ar sumaišytos su baseino gruntu.

Išpylus į tvenkinį bakterijos pabunda ir per 24 valandas išplinta ir pasidaugina į milijonus gerųjų bakterijų, kurios sukuria teigiamą biologinį balansą Jūsų tvenkinyje. Bakterijos skaido amonį, nitritus ir kitus nuodingus elementus paversdamos juos vandens augalų trąša. Bakterijos palengva skaido seną susikaupusį dugno dumblą, mažina maisto medžiagas žaliadumbliams, užkerta kelią vandens žydėjimui.

Nors bakterijos yra labai mažos ir nematomos žmogaus akiai, jos yra būtinos beveik kiekvienai gyvybės formai tiek ant žemės, tiek tvenkinyje.

Rekomenduojame sukurti palankią gerųjų bakterijų dauginimosi terpę savo tvenkinyje - jos mėgsta šiltą ir prisotintą deguonies vandenį (krioklys, fontanas, aeratorius ir pan.) Bakterijos supakuotos į sandarius plastikinius buteliukus, prieš tai užšaldytos ir sudžiovintos, gelsvų miltelių pavidale. Tai vienas geriausių bakterijų sandėliavimo būdų - taip jos gali išlikti gyvybingos milijonus metų. Bakterijos, gavusios vandens, atgyja.

  • Naudoti filtre, su tvenkinio substratu ar tiesiog vandenyje
  • Paskleisti per tvenkinio paviršių arba sumaišyti su tvenkinio substratu
  • 10ml bakterijų koncentrato rekomenduojama 1000 L (1m3) tvenkinio vandens
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Jus taip pat gali sudominti

Vincia Maerl Crystal 50 000 L tvenkiniui

Maerl Crystal tai raudonieji jūros dumbliai vandens ...

32,00 €
Priemonė dumblo šalinimui - VELDA Bio-Oxydator 2,5L-25m2
Top

Velda Bio-Oxydator suskaido ir pašalina seną dumblą ...

29,00 €
Rezultatai 2 iš 2