0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Tvenkinio priežiūros priemonių komplektas Vasarai

Tvenkinio priežiūros komplektas VASARA nei žmonėms, nei žuvims ir augalams nekenksmingos, naturalios kilmės tvenkinio vandens priežiūros priemonių komplektas. Perkant DOVANOJAME vandens augalų vazoną!

Vieneto kaina (kompl): 52,90 €
Aprašymas

Tvenkinio priežiūros priemonių komplektą sudaro:

1. Gerosios bakterijos BioBac iš Velda (NL) Gerieji mikroorganizmai miltelių pavidalu supakuoti plastikiniame indelyje. Rekomenduojama naudoti iki 5000 L talpos tvenkinėliuose, baseinėliuose. Naturali priemonė nekenkia jokiems gyviems padarams, neperdozuojama, maišoma su tvenkinio vandeniu (į laistytuvą pvz.) ir paskleidžiama pakrantėse. Nekenkia vandens augalams. Mažina įvairių dumblių dauginimąsi nes minta tom pačiomis maisto medžiagomis kaip ir dumbliai, skaido amonio junginius į NO3, paversdama natūralia vandens augalų trąša. Mėgsta deguonį ir šilumą. Rekomenduojama naudoti kas 4-8 sav. Reikalavimai tvenkinio vandeniui prieš BioBac panaudojimą - nėra.

2. Priemonė nuo žaliavimo Algae Stop iš Velda (NL) Pagaminta iš natūralios uolienos, puikiai nuskaidrina vandenį nepakenkdama žuvims. Ši priemonė prisijungia fosfatą pries savęs, sėda į tvenkinio dugną ir ten prisijunginėja fosfatus, dumbliams mažėja maisto medžiagų ir jie nustoja daugintis. Tai visiškai saugu tvenkinio gyvybei ir gyventojams. Išmaišyti su tvenkinio vandeniu ir paskleisti palei tvenkinio kraštus. Neišsigaskite purvino vandens po priemonės panaudojimo! Vanduo nuskaidrėja per artimiausias kelias dienas. Skirta iki 10000 L talpos tvenkiniui, baseinui. Rekomenduojama naudoti kas 8 sav. Reikalavimai tvenkinio vandeniui prieš Algae Stop panaudojimą - vandens kietumas 8-12° DH (pasitikrinti vandens kietumą galite su vandens analizės rinkiniu PondTest)

3. Priemonė senų dumblių tvenkinio nuo dugno šalinimui BioOxydator. Taip pat visiškai natūrali ir nekenksminga priemonė iš lėto suardanti seno dumblo sluoksnį ant tvenkinio dugno, tarp akmenų ir pan. Subalansuota 25m2 (ne m3 !) dydžio tvenkiniams. Išbarstyti tvenkinyje kaip trąšas visam tvenkinio plote arba palei tvenkinio pakrantes (kiek pasiekiate) Reikalavimai tvenkinio vandeniui prieš BioOxydator panaudojimą - nėra. Rekomenduojama naudoti visą sezonąbarstant kas 14d. tol kol vandens ir dugno skaidrumas Jus patenkins.

4. DOVANA tekstilinis vandens augalų vazonas 30x30x25cm

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti