0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
HUNTER automatinio laistymo sistema vejai

Automatinė vejos laistymo sistema Hunter, JAV. Įsirenkite automatinę laistymo sistemą ir mėgaukitės nuostabiai žalia veja! Ramios atostogos, jokių laistymo žarnų, kokybiškai ir patikimai

Kaina: 0,00 €
Aprašymas

Įsigykite paruoštą montavimui automatinę laistymo sistemą vejai ir gėlynams, alpinariumams ir pan.

Automatinė laistymo sistema susideda iš:

1. Požeminių laistymo purkštukų ECO Rotator, 5m garantija, pagaminta Hunter Industries, JAV. Purkštukai sukomplektuoti su laistymo vamzdžiui jungtimis D25x1/2 ir trišakiu purkštuko pajungimui prie magistralės D25. Nežinote kaip išdėlioti purkštukus sklype? Rašykite: info@esodo.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +37068636095 patarsim ir/ar pabraižysim brėžinį!

2. Elektromagnetinių laistymo vožtuvų PGV su požemine vožtuvų dėže ir valdymo kabeliu, kabelio jungtimis su geliu, 5m garantija, pagaminta Hunter Industries, JAV. Vožtuvai sukomplektuoti su laistymo vamzdžiui jungtimis D25x1 ir trišakių kolektoriumi ir pajungimu prie magistralės D32-D25. Nežinote kiek purkštukų galima prijungti prie vieno vožtuvo? Rašykite: info@esodo.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +37068636095 patarsim, suskaičiuosim!

3. Automatinio laistymo programatoriaus ECO-Logic ar HYDRAWISE WiFi su lietaus davikliu arba prisijungimu prie artimiausio oro uosto, ligoninės meteorologinės stoties per WiFi, 5m garantija, pagaminta Hunter Industries, JAV. Nežinote kaip sujungti ir suprogramuoti laistymo programatorių? Rašykite: info@esodo.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +37068636095 padėsim!

4. Laistymo vamzdis D25 spec. minkštesnis plastikas, atsparus užšalimams, užlinkimams, 5m garantija, pagaminta ES.

Pasirinktinai rekomenduojamos detalės laistymo sistemai:

Laistymo hidrantas su greita jungtimi laistymo žarnai pasijungti, komplektuojamas su pajungimu prie D25 vamzdžio. Per šį hidrantą paruošite laistymo sistemą žiemai išpūsdami vandenį iš laistymo sistemos su oro kompresoriumi (rekomenduojamas laistymo sistemos paruošimo metodas mūsų klimate, paprastai atliekamas - taip kaip pūstumėte automobilio padangą) 5m garantija, pagaminta ES.

Automatiniai nusidrenavimo ventiliai, žalvaris, ner.plienas, epdm guma, komplektuojamas su pajungimu prie D25 laistymo vamzdžio. Laistymo sistemos drenažinis vožtuvas kiekvieną kartą automatiškai nudrenuoja laistymo sistemą, nereikia išpūtimo prieš žiemą, rekomenduojama įrengti po nusidrenavimo vožtuvą ant kiekivienos laistymo linijos prie vožtuvų dėžės, vožtuvų dėžės kolektoriuje, ilgesnėse linijose per vidurį ar laistymo linijos gale, jeigu sklype yra nuolydis, apačioje. Klojant laistymo vamzdžius rekomenduojams nuolydis į nusidrenuojančių vožtuvų pusę, 5m garantija, pagaminta ES.

Laistymo filtras D25 spec. diskinis filtras su 10k. didesniu valomuoju plotu, praplaunamas, atsparus užšalimams, montuojamas ant įvado esant nešvariam vandeniui arba laistant pvz. iš tvenkinio ar šulinio, 5m garantija, pagaminta ES.

Slėgio sukėlimo siurblys su įmontuota paleidimo automatika - jungiant į rozetę ir veikia! Tylus, nereikia hidroforo, montuojamas kai slėgis (dinaminis t.y. atsukus vandenį) mažesnis nei 2bar. arba norint laistyto pvz. iš tvenkinio ar šulinio (rekomenduojame naudoti panardinamą), 24mėn. garantija, pagaminta ES. Nežinote ar reikia, Kaip pamatuoti dinaminį slėgį? Rašykite: info@esodo.lt arba skambinkite Tel./Viber/WhatsApp +37068636095 patarsim!

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Jus taip pat gali sudominti

Išmanus Hunter Hydrawise Wifi 6 zonų vidinis laistymo valdiklis
-110 €
Pristatoma per

Stebėkite savo laistymo sistemą nuotoliniu būdu ...

439,00 € 549,00 € Sutaupote: 110,00 €
Hidrantas laistymui su 3/4" žalvariniu ventiliu
-4,79 €

Hidrantas laistymui su žalvariniu ventiliu 3/4" ...

36,11 € 40,90 € Sutaupote: 4,79 €
Iššokantis Eco Rotator purkštukas su pajungimo detalėmis
Top
-3,20 €

Komplektą sudaro: Hunter MP Rotator purkštuko ...

22,00 € 25,20 € Sutaupote: 3,20 €
Rezultatai 3 iš 3