0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Gilvus black Plus (SMART)

Šis subtilus sieninis šviestuvas, turintis puikų efektą, yra „Garden Lights Plus“ išmaniojo sodo apšvietimo dalis. „Gilvus Plus“ galima valdyti „Garden Lights“ programėle, leidžiančia jums sukurti bet kokią jūsų sodo atmosferą.

Vieneto kaina (vnt.): 62,95 € 97,00 € Sutaupote: 34,05 €
Aprašymas

Ši juoda sieninė lempa tinka bet kokio tipo sodams: pakabinkite ją ant sienos, šalia durų ar išilgai tvoros ir prijunkite „Gilvus Plus“ prie „Garden Lights“ programos. Suporuokite žibintus su sritimi, kad galėtumėte juos pritemdyti ir sureguliuoti šviesą nuo šiltos baltos iki šaltai baltos ar bet kurios kitos jums patinkančios spalvos, pavyzdžiui, žalios, geltonos ar raudonos! Ar viskas nustatyta taip, kaip jums patinka? Išsaugokite jį kaip sceną ir susiekite sceną su laikmačiu. Tokiu būdu galite atsipalaiduoti kiekvieną vakarą ir mėgautis jaukiu sodu!

Spalva - Juoda

Medžiaga - Aliuminis

Matmenys (A x G x P) - 78 mm x 80 mm x 67 mm

IP klasė - IP44

Maksimali galia -5W

Šviesos galia - 370 lm

Laido ilgis - 3m.

Garantijos laikotarpis - 3 metai

Dimeriuojamas - Taip

Kaip įdiegti "Smart Lights"?

| Prijunkite "Plus" lemputę"Garden Lights Plus" serijos lempos prijungimas veikia taip pat, kaip standartinės 12 voltų sodo žibintų lempos prijungimas. Nepamirškite rasti tinkamos vietos apšvietimui įrengti, turėdami omenyje, kad naudojate telefono "Bluetooth" ryšį. Atkreipkite dėmesį į šią informaciją:Maksimalus optimalus ryšys tarp kiekvieno žibinto ir telefono trunka iki 16 metrų. Viršijus šį diapazoną, signalas yra lėtesnis. Suporuojant kelis išmaniuosius produktus su ta pačia sodo sistema, geriausia užtikrinti maksimalų 16 metrų atstumą tarp produktų, nes išmanieji žibintai vienas kitą sustiprina "Bluetooth" signalą. Ar norite padidinti atstumą? Atminkite, kad tai gali susilpninti "Bluetooth" signalą. Žibintų uždavimas už sienos ar gyvatvorės gali sutrikdyti arba atidėti signalą. Iš naujo nustatyti šviesąJūs galite iš naujo nustatyti šviesas kelis kartus atjungdami maitinimo šaltinį. Atlikite šiuos veiksmus:Įjunkite šviesą 15-20 sekundžių. Atjunkite maitinimo šaltinį nuo 5 iki 10 sekundžių (pvz., Atjunkite transformatorių nuo maitinimo lizdo arba atjunkite laidą nuo maitinimo kabelio). Vėl įjunkite šviesą 15-20 sekundžių. Kartokite tol, kol lemputė pradės mirksėti raudonai. Šviesa buvo iš naujo nustatyta į gamyklinius nustatymus, kai raudona spalva nustoja mirksėti ir šviesa skleidžia baltą šviesą.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti