0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Smart MR16 lemputė

Savo sode jau turite „Garden Lights“ apšvietimą, bet norėtumėte valdyti savo žibintus naudodami „Garden Lights“ programą? MR16 Plus šviesos šaltinio dėka tai dabar įmanoma daugybei žibintų. Šis šviesos šaltinis daro jūsų sodo apšvietimą išmanųjį.

Vieneto kaina (vnt.): 19,95 € 60,00 € Sutaupote: 40,05 €
Aprašymas

MR16 Plus galite prijungti prie „Garden Lights“ programos ir iš ten susieti žibintus su zona. Tada galite nustatyti šviesą taip, kaip norite: nuo šiltos baltos iki šaltesnės baltos arba bet kurios kitos spalvos naudodami programoje esančius spalvų ratukus. Išsaugokite mėgstamus nustatymus kaip siužetą ir prijunkite jį prie laikmačio, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir mėgautis patraukliai apšviestu sodu kiekvieną vakarą. Šviesos šaltinį „MR16 Plus“ galima naudoti su šiais žibintais: „Corvus“, „Focus“, „Gilvus“, „Otis“, „Pavo“, „Remiz“ ir „Sibus“.

Kaip įdiegti "Smart Lights"?

| Prijunkite "Plus" lemputę"Garden Lights Plus" serijos lempos prijungimas veikia taip pat, kaip standartinės 12 voltų sodo žibintų lempos prijungimas. Nepamirškite rasti tinkamos vietos apšvietimui įrengti, turėdami omenyje, kad naudojate telefono "Bluetooth" ryšį. Atkreipkite dėmesį į šią informaciją:Maksimalus optimalus ryšys tarp kiekvieno žibinto ir telefono trunka iki 16 metrų. Viršijus šį diapazoną, signalas yra lėtesnis. Suporuojant kelis išmaniuosius produktus su ta pačia sodo sistema, geriausia užtikrinti maksimalų 16 metrų atstumą tarp produktų, nes išmanieji žibintai vienas kitą sustiprina "Bluetooth" signalą. Ar norite padidinti atstumą? Atminkite, kad tai gali susilpninti "Bluetooth" signalą. Žibintų uždavimas už sienos ar gyvatvorės gali sutrikdyti arba atidėti signalą. Iš naujo nustatyti šviesąJūs galite iš naujo nustatyti šviesas kelis kartus atjungdami maitinimo šaltinį. Atlikite šiuos veiksmus:Įjunkite šviesą 15-20 sekundžių. Atjunkite maitinimo šaltinį nuo 5 iki 10 sekundžių (pvz., Atjunkite transformatorių nuo maitinimo lizdo arba atjunkite laidą nuo maitinimo kabelio). Vėl įjunkite šviesą 15-20 sekundžių. Kartokite tol, kol lemputė pradės mirksėti raudonai. Šviesa buvo iš naujo nustatyta į gamyklinius nustatymus, kai raudona spalva nustoja mirksėti ir šviesa skleidžia baltą šviesą.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti