0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Modulinio lauko grilio rinkinys OneQ Flame Set 30mBar

Modulinio dujinio grilio pradinis rinkinys OneQ (Olandija) Flame Set 30mBar, dujinis grilis su dangčiu-rūkykla, įntegruotu kepimo termometru ir stiklu apžiūrai, stalas su pjaustymo lentele ir daiktadėže įrankiams

Vieneto kaina (kompl): 739,00 €
Pakuotėje (kompl):1
Dėžėje (kompl):1
Aprašymas
OnwQ Flame set sudaro 2 oneQ moduliai su 8kW Flame dujiniu degikliu , kepimo dangčiu ir bambukine pjaustymo lenta. with roasting hood and a Bamboo cutting board. Tai puiki pradžia susipažinti su oneQ kepsninių šeima.   Daigiau apie oneQ grilius Sistemos pagrindas moduliai (40x40cm), leidžiantys modeliuoti ir susikurti unikalią lauko virtuvę.

Moduliai leidžia keisti lauko virtuvės išdėstymą, palieka galimybę išsiplėsti laikui bėgant, keičiantis poreikiams. oneQ kūrėjų tikslas sukurti maisto gaminimo lauke mėgėjų bendruomenę, nesvarbu kokio dydžio sode, balkone jie gamina maistą. Kiekviename papildomame modulyje Jūs kuriate savo unikalią virtuvę idealiai atitinkančią  individualius, asmeninius poreikius. Modulyje galima montuoti galingą dujinį grilį, anglinį grilį, lengvai transformuojamą į lauko šildytuvą kūrenamą malkomis, pjaustymo stalą, kriauklę, šampano ar vyno šaldiklį su ledukais, kamadoo grilio laikikliu ir t.t Nepatinka oneQ moduliai? Galite gamintis savo stalviršį iš betono, metalo ar medžio pasinaudodami oneQ priedais: dujiniu griliu, angliniu griliu, kriaukle ar vyno šaldikliu.
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti