0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Plūduriuojantis siurbimo rinkinys

Švarus vanduos tiesiai iš paviršiaus

Vieneto kaina (vnt.): 31,99 €
Aprašymas

Ar daug laiko praleidžiate siurbimo filtro valymui šulinyje ar rezervuare? To priežastis greičiausiai yra nuosėdos ant dugno.
GARDENA siūlo jums idealų sprendimą šiam darbui: plūduriuojantis siurbimo rinkinys yra reguliuojamas ir pasirenkamas priedas, kuris apsaugos jūsų siurblį nuo nešvarumų. Skirtingai nuo kitų panašių filtravimo produktų rinkoje, GARDENA plūduriuojantis siurbimo rinkinys yra skirtas plūduriuoti vandens paviršiuje. Vanduo išgaunamas ne iš dugno, o tiesiai iš vandens paviršiaus, kur nebūna plūduriuojančių ar plaukiančių dalelių. Šis funkcionalumas užtikrina, kad į siurblį patektų švariausias vanduo, kuris neleidžia jam užsikimšti.
Norite pakeisti savo klasikinį siurbimo žarnos komplektą šiuo komplektu? Dėl integruoto atbulinio vožtuvo rinkinys yra greitai ir lengvai pridedamas, nes jis tinka beveik visiems siurbliams. Komplektas puikiai tinka namų ir sodo prietaisams, taip pat namų vandens sistemoms, nes vanduo visada yra prieinamas iš karto, nereikia jo papildyti. Jūs jau turite GARDENA panardinamojo slėgio siurblį su pasirenkama siurbimo jungtimi arba galvojate įsigyti? Tada šis rinkinys jums tikrai pagelbės. Dėl tvirtos žalvario jungties, įskaitant tinkamą žarnos spaustuką, komplektą lengva prijungti prie visų parduodamų 25 mm (1") siurbimo žarnų.
Būkite tikri ir atsipalaiduokite, kol novatoriškas GARDENA plūduriuojantis įsiurbimo rinkinys patikimai atliks savo darbą ir palengvins jūsų kasdienį gyvenimą.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti