0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Sodo siurblys 3000/4

Galingumas 600 W Didžiausias našumas 3000 l/h Maksimalus slėgis 3.5 bar Didžiausias automatinio užpildymo įsiurbimas 7 m

Vieneto kaina (vnt.): 70,40 €
Aprašymas

Daugiafunkcinis siurblys įvairiems darbams sode

Kompaktiškas ir tvirtas GARDENA sodo siurblys 3000/4 yra optimalus modelis, skirtas įvairiems siurbimo darbams jūsų sode. Galėsite laistyti augalus, padidinti vandens slėgį, perduoti ar siurbti požeminį vandenį, vandentiekio, lietaus ar net chloruotą baseino vandenį.
Sodo siurblys 3000/4 padeda lengvai ir efektyviai atlikti jūsų sodo darbus. Vandens siurbimas iš šulinio, cisternos ar lietaus vandens statinės tiesiai į purkštuvą vyks sklandžiai ir greitai. Šis lengvas, patvarus ir kompaktiškas elektrinis siurblys yra lengvai naudojamas, užtikrinantis didelę siurbimo jėgą ir aukštą slėgį. Jį lengva užpildyti ir ištuštinti dėl papildomos užpildo angos ir išleidimo varžto. Ši savybė leidžia išpilti visą likusį vandenį, todėl jūsų siurblys yra apsaugotas nuo galimo šalčio pažeidimo žiemą. Dėl ergonomiškos rankenos ir lengvos konstrukcijos neturėsite problemų nešiodami siurblį savo sode. Be to, padėjus siurblį ant žemės, jis stovės stabiliai, integruotas maitinimo jungiklis leidžia patogiai naudotis gaminiu. Patvarūs žalvario varžtų įdėklai puikiai tinka montuoti gaminį stacionariai, o du komplektuojami G1“ dvigubi adapteriai leidžia lengvai prisijungti prie visų GARDENA priedų, tokių kaip siurbimo ir sodo žarnos.
Sodo siurblį naudosite saugiai, nes šiluminės apsaugos jungiklis sustabdo variklio perkrovą. GARDENA siurbliai nėra tinkami sūriam vandeniui, agresyvioms ar lengvai degioms medžiagoms ar maistui siurbti.
Sodo siurblys 3000/4 yra puikus pagalbininkas sunkiems sodo darbams. Turėdama 40 metų patirtį siurblių projektavimo ir gamybos srityje, GARDENA yra rinkos lyderė, kuria verta pasitikėti.
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti