0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Komplektas fontano įsirengimui

Paruoštas "pasidaryk pats" fontano komplektas. Versmės tipo fontanas sukurs nedidelę oazę Jūsų sklype, galėsite mėgautis tekančio vandens garsu su rytiniu kavos puodeliu ar vyno taure po įtemptos darbo dienos.

Kaina: 399,00 € 590,00 € Sutaupote: 191,00 €
Aprašymas

Greitam ir patogiam "sauso" vandens telkinio su fontanu, versmės, šlapio akmens, fontano-skulptūros ar pan. Komplektas universalus tinka bet kokio fontano, skulptūros, instaliacijos įsirengimui.

Komplektą sudaro:

Fontano vandens talpa HDPE šalčiui atsparaus vientiso (be siūlių) plastiko x1vnt;

Cinkuotos grotos su aptarnavimo durelėmis be pjūvio pažeidimų x1vnt.

Fontano siurbliukas 1vnt.

Saugus žemos įtampos 12V šviestuvas iš akmens masės, akmens formos su ekonomiška LED lempute 1vnt.

Pasidarykite fontaną patys! Savaitgalio projektas visai šeimai! Tereikia išsikasti apie 40cm gylio ir 1.2m diam. duobę, įleisti specialią šalčiui atsparią vandens talpą, uždėti cinkuotas grotas, pripilti vandens, įleisti siurbliuką per grotose esančias dureles, pajungti siurbliuką į rozetę (kabelio ilgis net 10m!) Dekoruokite grotas akmenukais ar lauko rietuliais, išsigręžkite skylę patikusiame akmenyje ir per ten paleiskite tekėti vandenį ir t.t. fantazija neribojama (papildomai, komplekte nėra), prijungti saugų žemos įtampos 12V šviestuvą su transformatoriumi ir apšviesti tekančio vandens srovę! Mėgaukitės tekančio vandens garsu savo sode. Fontano priežiūra labai paprasta, kadangi jis negauna saulės šviesos vanduo talpoje nežaliuoja (dumbliai gali augti ant akmens, tada naudokite Alglets tabletes iš Velda). Žiemai siurbliuką išimkite, o vandenį palikite užšalti. Pavasarį įdėkite siurbliuką ir vėl mėgaukitės fontanėliu. Dekoruojant akmenukais galima pragręžti patinkantį akmens luitą ir per jį paleisti vandens srovę. Taip pat galima fontano srovę apšviesti. Vasarą vanduo garuoja, todėl talpą gali tekti reguliariai papildyti, rekomenduojame įsirengti laistymo hidrantą arba automatinį papildymą. Patogiam elektros pajungimui rekomenduojame spec.lauko rozetę siurblio ir apšvietimo pajungimui. Ypač gražiai ir paslaptingai atrodo dirbtinis rūkas aplink fontaną, galite komplektuoti papildomą dirbtinio rūko sistemą fontano efektams sukurti, pajungimas tinka iš laistymo hidranto ar esamo laistymo kranelio. Nuo tekančio akmens žaliavimo apsaugos VELDA tabletės Alglets (žr.susijusias prekes)

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Jus taip pat gali sudominti

Dirbtinio rūko sistema iki 15kv.m.
-5,45 €

Drėkinimo sistema su rūko purkštukais. Greitai ir ...

49,00 € 54,45 € Sutaupote: 5,45 €
Automatinio papildymo komplektas

Skirtas automatiškai papildyti tvenkinį, baseiną, ...

83,70 €
Rezultatai 2 iš 2