0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

PDFEl.paštas
Orapūtė eketei kūdroje, tvenkinyje AP-50

Aeratorius prisotina vandenį deguonimi, pašalina kenksmingas dujas. Puiki priemonė neleidžianti visiškai užšalti eketei tvenkinyje. Jau 10 metų geriausiai parduodamas aeratorius!

Kaina: 59,00 €
Aprašymas

Siekiant užtikrinti tinkamą biologinę aplinką, kurioje žuvys ir augalai gali tinkamai augti, būtina tvenkinyje įdiegti aeravimo įrenginį. Jo pagalba vanduo prisotinamas deguonimi,pašalinamos kenksmingos dujos ir neleidžiama visiškai tvenkiniu užšalti. Oro kompresoriuje esantis siurblys yra didelės oro išeigos (5,5 l/min), kad pilnai tvenkinį prisotintų deguonies. Į rinkinį įeina oro tiekimo žarna ir aeravimo akmuo.

Siurblys skirtas tvenkiniams, prūdams, ežerams aeruoti, tinkamas naudoti lauke.

Į rinkinį įeina 2vnt. oro tiekimo vamzdeliai (D-5mm, kiekvienas po 5m) ir 2vnt. aeravimo akmenukai, skleidžiantys smulkius oro burbuliukus taip pagerinant vandens įsisotinimą deguonimi.

Oro kompresorius turi elektroninį dažnio keitiklį, kurio pagalba galima reguliuoti paduodamo oro kiekį atitinkamai mažinant elektros sąnaudas, todėl šį oro kompresorių patogu eksploatuoti skirtingomis oro sąlygomis, skirtingais metų laikais.

Gali dirbti nepertraukiamai.

Maksimalus elektros suvartojimas - 6,5W x 24h = 156W (0,156kW) x 0,129eur = 2ct. per parą

Garantija 24 men.

Video:

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti